Forum Renault 5 Strona Główna Renault 5
Forum sympatyków i miłośników Renault 5
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zlot Auto Tuning Show w SŁUPSKU (Lotnisko -Rędzikowo)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Renault 5 Strona Główna -> Spotkania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łosiu@77
Renault 5
Renault 5Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Słupsk

PostWysłany: Śro 15:51, 11 Lip 2007    Temat postu: Zlot Auto Tuning Show w SŁUPSKU (Lotnisko -Rędzikowo)

Więc tak dla tych co jadą na ATS:

Cennik
Kierowca + pojazd – 40.00 zł
Pasażer – 25.00 zł
Kierowca + motocykl – 35.00 zł
Osoby zwiedzające – 25.00 zł
Osoby zwiedzające poniżej 15 roku życia – 15.00 zł
Parking dla pojazdów osób zwiedzających – 5.00 zł

PROGRAM IMPREZY

10’ „ AUTO TUNING SHOW” – Słupsk 2007

14 lipca – Sobota
05.00 Otwarcie bram wjazdowych dla uczestników
08.00 Otwarcie kas biletowych dla publiczności
10.00 › 18.00 » Eliminacja Mistrzostw Polski w Car Audio – SOUND OFF
10.00 › 14.00 » Konkurencja sprawnościowo-sportowa
11.00 › 16.00 » Runda pokazowa Driftingu
12.00 › 16.00 » Best of ATS – Wybór najciekawiej stuningowanych pojazdów
12.30 › 12.45 » Pokazy motocyklowe
14.00 › 19.00 » Hip Hop Party – TEDE i jego Goście
15.00 › 15.30 » Pokazy motocyklowe
16.00 › 18.00 » Puchar Polski w konkurencji „palenie gumy”
18.00 › 19.00 » Konkurs na najniższe zawieszenie
19.30 › 20.00 » Wręczenie nagród
20.00 › 20.30 » Wybory Miss ATS
20.30 › 21.00 » Pokazy motocyklowe
21.00 › 05.00 » Całonocny event muzyczny „Extreme Night” C-Tite, Dragon, Carla Real, Tidey, Thorn, Malec

15 lipca – Niedziela
10.00 › 15.00 » Eliminacja Mistrzostw Polski w Car Audio – DB Drag Racing i ESPL

Dodatkowo zapewniamy atrakcje w postaci: Tor kartingowy, mini park rozrywki dla dzieci, quady, bungee, euro bungee, przeloty motolotnią, pokaz ubiegłorocznego bolidu formuły 1 oraz wiele innych.

REGULAMIN IMPREZY

10’AUTO TUNING SHOW - SŁUPSK 2007
14 /15 LIPCA– LOTNISKO REDZIKOWO

W dniach 14 – 15 lipca 2007, firma Extreme Promotion organizuje na terenie lotniska Redzikowo w Słupsku imprezę pod nazwą 10’Auto Tuning Show.
1. W celu zajęcia właściwego miejsca przez uczestników, osoby zwiedzające i wystawców na terenie imprezy, bramy wjazdowe oraz kasy biletowe zostaną otwarte w następujących godzinach :
a/ wystawcy – bramy wjazdowe otwarte od dnia 13 lipca br. od godz. 18.00
b/ pojazdy uczestników – bramy wjazdowe otwarte od dnia 14 lipca br. od godz. 05.00
c/ osoby zwiedzające – kasy biletowe otwarte od dnia 14 lipca br. od godz. 08.00

2. Każdy uczestnik ATS 2007 ma obowiązek bezwzględnego stosowania się do postanowień regulaminu oraz wskazówek organizatora i służb ochrony.
3. Niezastosowanie się do regulaminu będzie skutkowało całkowitą utratą prawa do uczestnictwa w ATS 2007 bez zwrotu poniesionych kosztów oraz dobrowolnym lub przymusowym opuszczeniem terenu zlotu.
4. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania i odpowiedzialności prawnej w przypadku jego złamania.

WARUNKI UDZIAŁU
Pojazdy uczestników, pasażerowie oraz osoby zwiedzające

5. Wykupienie karty wjazdowej oraz biletu wstępu (opaski zaciskowej) równoznaczne jest z potwierdzeniem znajomości regulaminu imprezy oraz pełnej odpowiedzialności za jego stosowanie.
6. Każdy pojazd uczestnika ATS 2007 otrzymuje kartę wjazdową z wpisanym numerem rejestracyjnym pojazdu.
7. Karta Wjazdowa musi być umieszczona w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu.
8. Karta Wjazdowa wydawana jest jednorazowo dla samochodów za opłatą 20.00 PLN oraz dla motocykli za opłatą 15.00 PLN. i uprawnia do uczestnictwa pojazdów w Auto Tuning Show 2007.
9. Kierowca pojazdu zobowiązany jest zabezpieczyć Kartę Wjazdową przed jej utratą lub zniszczeniem.
10. Obsługa ATS 2007 nie wystawia duplikatów kart wjazdowych.
11. W przypadku zagubienia lub zniszczenia Karty Wjazdowej kierowca pojazdu zobowiązany jest do ponownego wykupienia karty.
12. Kierowca zobowiązany jest na każde żądanie obsługi ATS lub służb ochrony okazać Kartę Wjazdową.
13. Każdy zwiedzający, kierowca i pasażer uczestnika zlotu zobowiązany jest do wykupienia biletu wstępu (opaski zaciskowej) w kasie dla zwiedzających lub na bramie wjazdowej w przypadku pasażerów uczestników zlotu.
14. Bilet wstępu ((opaska zaciskowa) wydawany jest jednorazowo za opłatą: bilet normalny 25.00 PLN, bilet ulgowy 15.00 PLN (dotyczy osób poniżej 15 roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej) i uprawnia do wielorazowego przekroczenia bramy zlotu w czasie jego trwania.
15. Każda z osób która wykupiła bilet wstępu w postaci opaski zaciskowej zobowiązany jest do założenia jej na rękę na wysokości nadgarstka.
16. Brak opaski na ręku jest jednoznaczny z brakiem praw do przebywania na terenie zlotu co skutkować będzie natychmiastowym wyproszeniem uczestnika z terenu imprezy,
17. Każdy odwiedzający który przyjechał na teren lotniska zobowiązany jest pozostawić pojazd na wydzielonym i oznaczonym płatnym parkingu dla zwiedzających.
18. Parking dla zwiedzających jest terenem chronionym przez służby ochrony imprezy lecz nie posiada statusu parkingu strzeżonego.
19. Każdy władający pojazdem pozostawionym na parkingu dla zwiedzających zobowiązany jest wykupić bilet parkingowy i umieścić go w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu.
20. Bilet parkingowy wydawany jest za jednorazową opłatą 5.00 PLN i jego ważność trwa do chwili opuszczenia terenu parkingu przez pojazd.
21. Uczestnik zainteresowany udziałem w konkurencjach sportowych lub w konkursach powinien pobrać w biurze informacyjnym na terenie imprezy regulamin danej konkurencji oraz kartę udziału w niej.
22. Główne pole namiotowe przeznaczone jest tylko i wyłącznie pod namioty oraz przyczepy kempingowe.
23. Zabroniony jest całkowity wjazd pojazdów mechanicznych na teren głównego pola namiotowego.

PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO
na terenie imprezy i całego lotniska

24. Na terenie imprezy obowiązują ogólne przepisy ruchu drogowego. Oraz przepisy szczególne ustalone przez organizatora.
25. Przepisy szczególne:
A/ na terenie lotniska obowiązują zasady STREFY ZAMIESZKANIA tj. pierwszeństwo pieszego nad pojazdem, ograniczenie prędkości do 20km/h, parkowanie tylko i wyłącznie w miejscach do tego przeznaczonych.
B/ ograniczenie prędkości do 20km/h dotyczy całego terenu zlotu oraz terenu lotniska i dróg dojazdowych.
C/ pojazdy uczestników mogą poruszać się wyłącznie po drogach dojazdowych do bram wjazdowych zlotu, drodze dojazdowej do terenu sektorów wystawienniczych oraz po drogach między sektorami.
D/ zabronione jest parkowanie pojazdów uczestników w miejscach innych niż sektory wystawiennicze.
E/ zabronione jest parkowanie pojazdów osób odwiedzających wystawę w miejscach innych niż wyznaczony w tym celu płatny parking dla zwiedzających
F/ zabronione jest wjazd na teren prób sportowych oraz konkursów bez wcześniejszego zgłoszenia organizatorowi chęci uczestnictwa w próbie sportowej .
G/ każdy uczestnik zlotu ma obowiązek zatrzymania się na wyraźny sygnał pracownika ochrony lub organizatora, zignorowanie prośby o zatrzymanie pojazdu będzie skutkowało siłowym zatrzymaniem pojazdu które może spowodować jego uszkodzenie, za które organizator nie odpowiada majątkowo i wykluczeniem z uczestnictwa w zlocie.
I/ każde wykroczenie zakazu postoju, przekroczenia prędkości może skutkować mandatem karnym oraz punktami karnymi.
J/ poruszanie się po terenie zlotu pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwym będzie skutkowało utratą prawa jazdy zgodnie z przepisami o ruchu drogowym.
K/ w godzinach nocnych tj. od godz. 23.00 dnia 14 lipca br. do godz. 05.00 dnia 15 lipca br.
(z soboty na niedziele) cały teren zlotu objęty jest kategorycznym zakazem ruchu wszelkich pojazdów (nie dotyczy pojazdów organizatora, ochrony, policji, służb ratunkowych) złamanie zakazu skutkować może mandatem karnym oraz utratą praw do uczestnictwa w zlocie bez zwrotu poniesionych kosztów.
L/ zabrania się przewozu pasażerów w sposób niedozwolony tj. w bagażniku, na dachu, na ramce okna itd. niezastosowanie się może skutkować utratą praw uczestnictwa w imprezie oraz mandatem karnym.

INNE WAŻNE

26. zgodnie z ustawą o imprezach masowych zabronione jest wnoszenie na teren imprezy oraz posiadanie w trakcie jej trwania napojów alkoholowych, środków odurzających, substancji psychotropowych, broni, materiałów wybuchowych, materiałów pożarowo niebezpiecznych i innych niebezpiecznych przedmiotów; w przypadku wykrycia w/w przedmiotów na terenie zlotu ulegają one przepadkowi choćby stanowiły własność osób trzecich a osoba posiadająca je, zgodnie z ustawą o imprezach masowych, podlega karze grzywny
27. Nie maja prawa wstępu na teren imprezy :
osoby wpisane do rejestru osób, którym zakazano wstępu na imprezy masowe, osoby nie posiadające ważnego biletu wstępu, osoby odmawiające wylegitymowania się dokumentem zaopatrzonym w fotografię i adres zamieszkania, osoby, których identyfikacja z zamieszczonej fotografii w dokumencie jest utrudniona,
28. Na terenie imprezy obowiązują przepisy przeciwpożarowe, które zawarte zostały w odrębnym tekście zwanym dalej instrukcją przeciwpożarową.
29. Kto nie wykonuje poleceń służb porządkowych podlega karze grzywny do 5.000 zł. Może również zostać orzeczona kara dodatkowa w postaci zakazu wstępu na imprezy masowe na czas do 3 do 12 miesięcy.
30. Każdą osobę, która zakłóca przebieg imprezy lub nie przestrzegająca regulaminu imprezy i obiektu, służby porządkowe maja prawo do usuniecie z terenu imprezy niezależnie od posiadanego biletu wstępu lub karty wjazdowej, a w przypadku stawiania czynnego lub biernego oporu, przekazania policji.
31. Powyższy regulamin obowiązuje w dniach 14 – 15 lipca 2007 i dotyczy imprezy określonej w punkcie niniejszego regulaminu.
32. Przepisy regulaminu stanowią integralna część umowy i dotyczą wszystkich uczestników imprezy.


Ostatnio zmieniony przez Łosiu@77 dnia Śro 21:34, 11 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łosiu@77
Renault 5
Renault 5Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Słupsk

PostWysłany: Śro 15:57, 11 Lip 2007    Temat postu:

Popatrzcie na foty co nas czeka w redzikowie [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Renault 5 Strona Główna -> Spotkania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin